Amacımız

  • Amacımız
Amacımız

2015 yılında kurulan derneğimizin temel amacı, medikal estetik alanında çalışan hekimleri bir çatı altında toplayarak birlik oluşturmaktır. Bu alanda çalışacak hekimlerin bilimsel çalışmalarını destekleyerek, güncel bilgileri almasını sağlamaya çalışmaktayız.

Ulusal ve uluslararası yaptığımız eğitimlerle, hem aramıza yeni girecek hekimlere öncü oluyor, hem de diğer üyelerimizin bilgi ve becerisini artırmaya çalışıyoruz.

Bünyemizde oluşturduğumuz hukuksal danışmanlıkla, üyelerimizle ilgili hukuki sorunlar için, gerekli görüşmelerle çözümler sağlamaya çalışıyoruz.

Sağlık bakanlığı ile görüşmeler yaparak, haklarımızı korumaya ve yeni çıkan yönetmeliklerde fikirlerimizi ileterek ya da dava açarak haklarımızı hatırlatıyoruz.

Basına zaman zaman bilgi aktararak, medikal estetik hekimliğinin çerçevesini güçlendiriyoruz.

Merdiven altı ile, hem hukuksal olarak mücadele ediyor, hem de halkımızı bilgilendirecek çalışmaları yapıyoruz.

Etik çalışmalarla üyelerimize yol göstermeye çalışmaktayız. Temel sorumluluklarımızı bilerek, gündeme dair gelişmeleri takip ederek, bu grubun içeriğini güçlendiriyoruz.

Medikal estetik alanında farklılıklar yaratarak, topluma saygılı, etik değerlere önem veren, hukuka ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak, bu alandaki seviyeyi en üst noktaya çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Üyelerimize Özel