Başkandan

  • Başkandan
Başkandan

Değerli Üyelerimiz,

MESTDER’ in kuruluş misyonu medikal estetik alanında kazanılmış haklar için mücadele etmenin yanında birleştirici ve bu alanda yer alan tüm bileşenler adına daha çok çalışan ve meslek etiği ile bilimin ışında katma değer üreten bir çatı dernek olmaktır

Bu yolda çalışmalarımıza durmadan devam edeceğimizi, kurucu üyesi de olduğum derneğimizi, aldığımız noktadan daha ileriye taşıyacağımızı, alanın ihtiyaçlarına yönelik gelişmeleri takip edeceğimizi ve ilgili mevzuat düzenlemeleri için gerekli başvuruları yapacağımızı bildirmek isterim.

Ulusal ve uluslararası mecralarda kongrelerimiz, kadavra eğitimlerimiz, bölgesel toplantılarımız gerek yurt içi, gerek yurtdışında bilinirliğimizin ve gücümüzün artması adına gerekli çalışmalara devam etmek ve yeniliklere imza atmak hedefindeyiz. Bu hedef doğrultusunda diğer derneklerle ve sektörün bileşenleri ile iş birliği içinde olup, halkımızı medikal estetik konusunda bilinçlendirmek için gerekli çalışmaları yapacağız.

Dostluk, dayanışma ve bilimsellik felsefemiz olurken gençlerimize de ışık ve ilham olacağız.

Geleceğe umut ve sevgiyle bakıyoruz. Unutulmamalı ki birlikte daha da güçlüyüz.

Cumhuriyetin bizden beklediği gibi fikri hür, vicdanı hür ve irfanı hür nesiller yetiştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimize söz veriyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,
Dr. Yasemin Savaş
Medikal Estetik Tıp Derneği Başkanı

Üyelerimize Özel